Coaching - Audioplanet

COACHING

Proponujemy Ci coaching indywidualny i grupowy z Krisem Górskim z zakresu produkcji muzycznej, w ramach którego dowiesz się jak pisać, nagrywać i sprzedawać swoją muzykę.

Zajmiemy się takimi tematami, jak:

  • analiza struktury muzycznej Twojej piosenki w odniesieniu do współczesnych trendów;
  • wybór mikrofonów i technik nagraniowych;
  • elementy miksu (np. poziomy, panorama, korekcja, kompresja, efekty);
  • Twoja obecność jako artysty na portalach społecznościowych;

Rozmawiamy za pomocą ZOOM, który oferuje najlepsze opcje dźwięku wysokiej jakości. Możemy również spotykać się osobiście w studio AudioPlanet, gdzie można też wykupić nocleg z wyżywieniem. Przed rozmową warto przygotować sobie listę pytań, zagadnień, czy wzorców muzycznych, do których chcesz się odnieść w rozmowie. Podczas sesji z pewnością pojawi się wiele nowych pytań, ale dla ułatwienia zawsze lepiej mieć coś, od czego zaczniemy.

Sesja może trwać od jednej godziny do całego dnia. W tym czasie wspólnie skupimy się na każdym detalu Twojego materiału muzycznego, omówimy poszczególne etapy produkcji. W ten sposób świeżo nabytą wiedzę teoretyczną zastosujesz od razu w praktyce, co jest bardzo skuteczną drogą do rozwoju. Dla ograniczenia kosztów możesz zaprosić jedną lub dwie osoby towarzyszące, które podobnie jak Ty, są zainteresowane zdobyciem nowej wiedzy i umiejętności.

Istnieje możliwość zakwaterowania oraz pracy na miejscu w studio lub we własnym pokoju przy pomocy sprzętu z naszego studia. Ceny zakwaterowania znajdziesz tutaj. W pokoju możemy zainstalować panele akustyczne, interfejsy, przedwzmacniacze, mikrofony oraz słuchawki/głośniki. Nasz domek gościnny może również być zaaranżowany w ten sposób.

Sesja 60 min – 200 zł netto*

Sesja 120 min – 360 zł netto*

Sesja całodniowa 8 godzin – 1280 zł netto*

* – wystawiamy faktury VAT