Coaching

W 30 minut wypełnionych wspólną podróżą po współczesnych zakątkach muzycznych dowiesz się jak pisać, nagrywać i sprzedawać swoją muzykę.
Bardzo szczegółowo możemy zająć się takimi tematami, jak np.:
analiza struktury muzycznej Twojej piosenki w odniesieniu do współczesnych trendów;
wybór mikrofonów i technik nagraniowych;
– elementy miksu (np. poziomy, panorama, equalizacja, kompresja, efekty);
– Twoja obecność jako artysty na portalach społecznościowych;
– jak sam postrzegasz siebie w swojej pracy twórczej, a jak widzą Cię inni?

Możemy kontaktować się za pomocą takich kanałów jak Skype, Google Hangout czy telefon. Przed rozmową warto przygotować sobie listę pytań, zagadnień czy wzorców muzycznych, do których chcesz się odnieść w rozmowie. Podczas sesji z pewnością pojawi się wiele nowych pytań, ale dla ułatwienia zawsze lepiej mieć coś, od czego zaczniemy.

Cena za jedną 30-minutową sesję to 60zł. Możesz wykupić ich więcej i otrzymać przy tym rabat. Jednorazowo jednak sesja trwa maksymalnie godzinę. Jeżeli czujesz, że godzina to dla Ciebie za mało, ponieważ chcesz zgłębić np. tajniki miksowania w sposób optymalny, to zapraszam Cię na sesję jednodniową. W tym czasie wspólnie skupimy się na każdym detalu Twojego materiału muzycznego – wykonamy miks, omówimy poszczególne etapy produkcji. W ten sposób świeżo nabytą wiedzę teoretyczną zastosujesz od razu w praktyce, co jest najskuteczniejszą drogą do rozwoju. Dla ograniczenia kosztów możesz zaprosić jedną lub dwie osoby towarzyszące, które podobnie jak Ty, są zainteresowane zdobyciem nowej wiedzy i umiejętności.

coach-icon

30 min

60 PLN

WIĘCEJ

coach-icon

60 min

100 PLN

WIĘCEJ

coach-icon

120 min

180 PLN

WIĘCEJ

coach-icon

Miks sesja

900 PLN

WIĘCEJ