Studio - Audioplanet

Położone w pięknej kaszubskiej krainie, niedaleko starej granicy polsko-niemieckiej, studio AudioPlanet jest projektem polskiego kompozytora oraz producenta muzyki filmowej i rozrywkowej, Krisa Górskiego.

Historia studia sięga 2000 roku, kiedy AudioPlanet powstało po raz pierwszy we Francji. W roku 2010, po 21 latach spędzonych za granicą, Kris wrócił do rodzinnej Polski z zamiarem odtworzenia swojej francuskiej siedziby. Najpierw przez 5 lat studio funkcjonowało w Koleczkowie koło Trójmiasta, aby ostatecznie znaleźć swoje docelowe miejsce tutaj, w Łąkiem.

AudioPlanet to nie tylko przestrzeń do nagrań. To miejsce, gdzie Artysta może w zaciszu domowego otoczenia oddać się bez reszty tworzeniu. Tutaj technologia miesza się z naturą. Komfort, dobre samopoczucie i bycie dobrze zaopiekowanym są na pierwszym planie, wspierane przez wysokiej klasy instrumenty i sprzęt nagraniowy oraz 26-letnie doświadczenie Krisa Górskiego.

Po sesji nagraniowej można wyjść na spacer nad jezioro czy do lasu, spędzić wieczór przy ognisku lub kominku w salonie, w którym jeszcze przed chwilą się nagrywało, aby czerpać inspirację na kolejne pomysły twórcze.

Jesteśmy otwarci cały rok. Oferujemy komfortowe warunki pobytu dla Artystów, w naszych przytulnych pokojach z widokami na jezioro i ogród, inspirującym otoczeniem natury oraz wysmakowanym jedzeniem z lokalnych produktów.