Coaching - Audioplanet

COACHING

Proponujemy Ci coaching indywidualny i grupowy z Krisem Górskim z zakresu produkcji muzycznej, w ramach którego dowiesz się jak pisać, nagrywać i sprzedawać swoją muzykę.

Zajmiemy się takimi tematami, jak:

  • analiza struktury muzycznej Twojej piosenki w odniesieniu do współczesnych trendów;
  • wybór mikrofonów i technik nagraniowych;
  • elementy miksu (np. poziomy, panorama, korekcja, kompresja, efekty);
  • Twoja obecność jako artysty na portalach społecznościowych;
  • Jak sam postrzegasz siebie w swojej pracy twórczej, a jak widzą Cię inni?

Możemy kontaktować się za pomocą takich kanałów jak Skype, Google Hangout czy telefon. Możemy również spotykać się osobiście w studio AudioPlanet. Przed rozmową warto przygotować sobie listę pytań, zagadnień czy wzorców muzycznych, do których chcesz się odnieść w rozmowie. Podczas sesji z pewnością pojawi się wiele nowych pytań, ale dla ułatwienia zawsze lepiej mieć coś, od czego zaczniemy.

Cena za jedną 30-minutową sesję coachingu to 90 zł. Możesz wykupić ich więcej i otrzymać przy tym rabat. Jednorazowo jednak sesja trwa maksymalnie godzinę. Jeżeli czujesz, że godzina to dla Ciebie za mało, ponieważ chcesz zgłębić np. tajniki miksowania w sposób optymalny, to zapraszam Cię na sesję jednodniową. W tym czasie wspólnie skupimy się na każdym detalu Twojego materiału muzycznego – wykonamy miks, omówimy poszczególne etapy produkcji. W ten sposób świeżo nabytą wiedzę teoretyczną zastosujesz od razu w praktyce, co jest najskuteczniejszą drogą do rozwoju. Dla ograniczenia kosztów możesz zaprosić jedną lub dwie osoby towarzyszące, które podobnie jak Ty, są zainteresowane zdobyciem nowej wiedzy i umiejętności.

Sesja 30 min – 90 zł

Sesja 60 min – 150 zł

Sesja 120 min – 220 zł

Sesja całodniowa 8 godzin – 900 zł